Aristo Quartet

Hudba na svatební obřad - svatební hudba

Prstýnky

Vážení snoubenci!
Svatební obřad je nejvýznamnější částí svatebního dne a proto by měl být po všech stránkách co nejdokonalejší. K té dokonalosti se ještě více přiblíží, pokud bude doprovázen kvalitní živou hudbou. Hudba na obřadu je velmi důležitá, proto byste jí měli věnovat dostatek pozornosti a obrátit se na zkušené umělce, kteří podávají standardně vysoce kvalitní výkon. Smyčcové kvarteto má výjimečný zvuk ve srovnání s hrajícím CD, které můžete slyšet každý den doma nebo v rádiu. Naše kvarteto dokáže vytvořit silnou, emocemi nabitou atmosféru pro civilní i církevní svatební obřad. A proto neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve.

Nejčastější otázky - faq

Populární skladby a písně vhodné na svatební obřad

Svatební obřad Markéta a Michell Vester - zámek Slavkov u Brna - Foto Pavol Bigoš

Kde všude jsme již hráli: Rosa Coeli Dolní Kounice, Blatnice pod sv. Antonínkem, zámek Boskovice, hrad Bouzov, zámek Mikulov, zámek Slavkov u Brna, zámek Bučovice, zámek Třebešice u Čáslavi, zámek Velké Meziříčí, zámek Lednice, zámek Boskovice, zámek Červená Lhota, Moravská galerie Brno, Hotel Ambassador Praha, Chateau St. Havel Praha, Grand hotel Bohemia, Hotel Líšenský dvůr Sněžné, Resort Sv. Kateřina, Arboretum MZLU Brno, Parkhotel Brno, Parkhotel Popovičky, Hotel Pod zámkem Boskovice, Hotel Vista Brno, Hotel Happy Star Znojmo, Hotel Harmonie Zastávka u Brna, Hotel Miura Čeladná, Vinařství Sonberk, sklep Skalák Ježov, Kostel sv. Mikuláše Ludgeřovice, Zámeček Petrovice u Karvinné, Maximus Resort Brno, Penzion Pluhův Žďár, Mahenovo divadlo Brno, kostel sv. Bartoloměje Kravaře, My Hotel Lednice, Kolonáda Reistna Valtice, kostel Panny Marie pod řetězem Praha

Reference na svatební obřady
Veronika a Richard Daňkovi
"...nelze slovy popsat tu nádheru a atmosféru, kterou dodali celému obřadu..."

Světla a Vít Coufalovi
"Chtěli bychom Vám poděkovat za dojemný hudební doprovod našeho svatebního obřadu. Vaše podání všech hraných skladeb bylo skvělé a dodalo obřadu punc originality."

Markéta a Michell Vester
"Slzy v očích, husí kůže a pocit, že to, co prožíváte je pohádka...tak přesně tenhle pocit jsme měli...hráli jste více než překrásně. Janičko a Roberte, děkujeme vám oběma...bylo to prostě kouzelné..."

Renata a Jan Mikulcovi
"Je těžké slovy vyjádřit mé pocity, které jsem cítila a stále cítím, když se posunu myšlenkami zpět do naší svatební mše, u které nás doprovázela tahle úžasná parta lidí. Bez nich by to zcela jistě nebylo tak nádherné, jaké to opravdu bylo..."

AristoQuartet